بودیسیا د ویکتوریوس هانومن

BOADICEA THE VICTORIOUS HANUMAN

 مشخصات رایحه

 گروه بویایی: گلی چوبی مشکی
عطار:کریستین پروونزانو
طبع:گرم

 

 

 

 

مشخصات برند

 نام برند:بودیسیا د ویکتوریوس
کشور مبداء:انگلستان
سال تولید:   2016

 

 

 

ترکیبات اعلام شده

گل پنجه مریم
خس خس مشک

اسانس اولیه : لیمو ترش , ترنج انگور فرنگی سیاه , شکوفه پرتقال

اسانس میانی : بهارنارنج , گل پنجه مریم , مگنولیا , گل اوسمانتوساسانس پایه :  چوب صندل سفید , خس خس , مشک , کهربا , سدر

توضیحات


بودیسیا د ویکتوریوس هانومن

BOADICEA THE VICTORIOUS HANUMAN

امتیاز۹.۱ از سایت پرفومو بودیسیا دویکتوریوس هانومن دارای بوی شیرین است و جز ادکلنهای لاکچری یا نیش است که اورجینال بودیسیا د یکتوریوس نایاب است. هانومان که در سال ۲۰۱۶ برای بزرگداشت سال میمون ایجاد شده است ، ویژگی های بی نظیر خدای میمون را ضبط می کند ، بیان شده که تجسم هوش ، قدرت ، شجاعت ، وفاداری و خلاقیت است . پرتقال خونی مرحله ای را در کنار پیشنهادات مرکبات می گذرد ، در حالی که اسمانتوس ، ماگنولیا و سیکلامن بر روی نت های قلب تسلط دارند ، با هدف آوردن  احساس شکوه ایستادن در یک باغ گرم مدیترانه ای مملو از گل همیشه بهار که همه به آرامی توسط ویتور ، مشک و عطرهای جنگلی متصل میشوند.

 

ادکلن دستساز بودیسیا د ویکتوریوس هانومن:

برای خرید ادکلن دستساز بودیسیا دویکتوریوس هانومن با قیمت مناسب خرید آنلاین دستساز طبق هر چند میل که میخواهید را کلیک نمائید.  

فرق ادکلن دستساز و طرح اصلی و قیمتها:


بودیسیا دویکتوریوس هانومن  فقط دستساز به فروش میرسد که این ادکلن از بهترین مواد ساخت ادکلن ساخته شده و ماندگاری بالای ده ساعت داره و بوی خیلی شبیه به ادکلن اورجینال داره و لباس رو چرب نمیکنه و پخش بو و رد بو داره و با ورود به مهمانی یا محل کار همه متوجه بوی عطر شما میشن.

مناسب چه اشخاصی:


بودیسیا د ویکتوریوس هانومن مناسب برای کسانی که به بوی شیرین و متفاوت و خاص علاقه دارند و شیک پسند هستند و ادکلنهای خاص و نیش و لاکچری میخواهند و دنبال متفاوت بودن هستند.این ادکلن مردانه زنانه میباشد.