سبد خرید

عطر ادکلن کرید وایکینگ کلون

عطر ادکلن کرید وایکینگ کلون

عطر ادکلن کرید وایکینگ کلون- کلوژن

Creed Viking Cologne

عطر ادکلن کرید وایکینگ کلون محصول عطر سازی نیش می باشد.ادکلن وایکینگ کلوژن ادکلنی مردانه است . خانه عطر سازی کرید برای اولین راه اندازی خود در سال 2021 مفتخر است که ادکلن وایکینگ را ارائه دهد. ادکلنی معطرفوژه که سرگیجه یک ادوپرفیوم  را با مرز نشاط آور یک ادکلن ترکیب می کند. جدیدترین ساخته به دنبال اولین وایکینگ است که در سال 2017 راه اندازی شد.

این ادکلن توسط استاد عطرساز نسل ششم اولیور کرید و پسرش اروین ایجاد شده است ، کیمیایی ماهرانه از چوب صندل خشک ، ترنج خوش طعم و وتیور خاکی است. ترکیبی واقعی از مرکبات با نت های معطر قلب که با پایه چوبی ترکیب شده اند.این عطر رایحه ای جهانی است که برای کاوشگر مدرن تجسم می شود و شاهکارهای او فقط آغاز کار است ، زیرا مناظر طبیعی ما به مناطقی تبدیل می شوند که هنوز برای کشف آنها لازم نیست. این ادو پرفیوم جسورانه ، تازه و معطر است که از یک ماجراجویی بهار شمالی الهام گرفته است.

نام تجاری کرید توضیح می دهد که:

ادکلن وایکینگ بیداری دوباره را از ماه های تاریک زمستان به تصویر می کشد،یک طراوت نشاط آور ، در اولین نور از بهار ، که از مناطق کوهستانی خارج می شود و هنوز  کشف نشده است. آبشارهای سرزنده از ابرها سرازیر می شوند ، پرشور و سرشار از زندگی. جنگل های همیشه سبز ، تپه های پرپیچ و خم و دریاچه های شفاف ، مملو از فرصت های خوب ، در انتظار آغاز سفر بی حد و حصر شما هستند.اروین کرید می گوید :ادکلن وایکینگ را با وسواس تمام درست کردیم. آنقدر به DNA کرید نزدیک است که ما می خواستیم در تابستان یک دوقلو وایکینگ را کشف کنیم ، جایی که طراوت از عطر بیرون می آید و رایحه ای پرانرژی و سرشار از ماجراجویی دارد.

 

در بطری نمادین کرید ، که فوراً قابل تشخیص است ، فلاش پرتقال نارنجی همراه آتشین خود وایکینگ را کنار هم قرار می دهد ، که این همتای خنک تر را ایجاد می کند. علاوه بر بطری نارنجی ، این عطر در جعبه کلاسیک کرید در سایه مکمل قرار گرفته است.

برای خرید ادکلن کرید وایکینگ به فروشگاه عطرآینه مراجعه کنید.

منبع : سایت فرگرنتیکا fragrantica

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عطر و ادکلن موردنظرتان؟