سبد خرید

سه گل جدید در خط برند آتلیه د فلور

سه گل جدید در خط برند آتلیه د فلور

Maison Chloé با استفاده از طیف گسترده ای از دسته های طبیعی ، با عطرسازان مشهور برای ایجاد برند آتلیه د فلورز همکاری کرده است. مجموعه اصلی 12 عطر برای معرفی سه عطر کاملا طبیعی جدید ، ساخته شده از گلهای رشد یافته توسعه یافته است.

اگرچه هر عطر دارای یک امضای منحصر به فرد است که در حافظه عطرساز ریشه دارد ، اما طوری طراحی شده اند که در ترکیب های بی پایان هماهنگ عمل کنند.

داستان جالب عطر جدید IRIS رنگین کمان از برند آتلیه د فلورز (کارگاه گل)

استیو گوو هنگام کاوش در کوه های اطلس در مراکش ، Iris x germanica و رایحه زیبا و پیچیده آن را کشف کرد. گیاه منحصر به فرد آفتاب پرست است که با رنگ بنفش آبی خود دامنه های کوه و ارتفاعات را پر میکند. پس از جمع آوری ، ریشه های آن برای ماه ها در کیسه های بزرگ کنف هندی خشک می شوند .

ترشحات نرم و فریبنده ای از آن خارج می شود. رایحه به یاد ماندنی آن چنان بر عطرساز تأثیر گذاشت که مایل بود آن را به عنوان عطر کاملا طبیعی بی نظیر زنبق ایریس تفسیر کند.

داستان جالب عطر جدید یلانگ کانانگا YLANG CANANGA  از برند آتلیه د فلورز (کارگاه گل)

 

جزیره ماداگاسکا ، نوسی بی ، خانه مناطق دیدنی ایلانگ یلانگ است که تا جایی که چشم می بیند کشیده شده است. سرژ د الیویرا بوی خوبی را به خاطر می آورد. در یک فضای شاد خانوادگی ، گردآورندگان گل ، گلها را یک به یک با دست می چینند.

آنها آنقدر دقیق ، سبک و موزون حرکت می کنند که تقریباً در حال رقصیدن به نظر می رسد. هر کدام گل های یلانگ یلانگ را در سبد خود می ریزند و عطر کاملا طبیعی بی نظیری را ایجاد می کنند که عطرساز را در ایجاد این عطر حساس ، صاف و آفتابی الهام بخشیده است. تا برند آتلیه د فلورز را بسازد.

داستان جالب عطر جدید NARCISSUS POETICUS شعر نرگس از برند آتلیه د فلورز(کارگاه گل)

Narcissus Poeticus یک عطر کاملا طبیعی ،تازه و کمی پودری ، از برند آتلیه د فلورز خاطره ای شاد از لذت بهاری را ثبت می کند.

نرگس اولین گلی است که فیلیپینی کورتیر در دوران کودکی به خاطر افتادن او در مسیرهای Jardin du Luxembourg با مادربزرگش قدم می زد . آن را در دسته های کوچک جمع می کرد. نرگس ظریف نت های معطر عسل را به عطر می آورد.

بطری شیشه ای چین دار با مواد نیمه بازیافتی ساخته شده است. برچسب verdigris با الهام از گیاه که با روشی جدید سازگار با محیط زیست چاپ شده .منشاء طبیعی عطرهای برند آتلیه د فلورز را نشان می دهد.

با این لینک توجه شما را به عطر فلورنارکوتیک جلب میکنم.

برای آگاهی از مشخصات بیشتر این محصول به سایت فرگرانتیکا مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عطر و ادکلن موردنظرتان؟